درباره ما

خط مشی

سياست كيفيت و ايمني محصول شركت گروه توليدي آبراهان توليد وعرضه محصولاتي متناسب با نيازهاي حال و آينده مشتريان

نظام مديريت وكيفيت محصول و در راستاي بهبود مستمر با هدف افزايش ميزان رضايت مشتري ، افزايش سهم بازار داخلي و افزايش صادرات به بازارهـاي جهاني به منظور تحقق اهداف نظـام كيفيت و ايمني محصول خط مشي كيفيت خويش را به شرح ذيل اعلام نموده كه سر لوحه فعاليت هاي شركت قرار گرفته است .

 • افزايش مستمر سطح كيفي محصولات
 • اعمال مديريت اثر بخش و تسهيل در انجام امور به بهترین نحو ممکن
 • شناسايي و اجراي فرصتهاي بهبودمستمر تضمين كيفيت درجهت افزايش اثربخشي آن
 • مشتري محوري با هدف ارتقا سطح رضايت مشتريان و پوشش كارامد نياز و تقاضاي آنهابراساس الزامات ، قوانین و مقررات و استانداردهای تعیین شده
 • كليه كاركنان اين شركت درتحقق سياستهاي كيفيت و ايمني محصول موثرند و مسئوليت حفظ و نگهداري سيستم تضمين كيفيت كه براي تحقق اين خط مشي استقرار يافته است بر عهده كليه پرسنل مي باشد . ضمنا مدير عامل تعهد می نماید از طريق گزارشات نماينده مديريت عملكرد پوياي اين سيستم را پيگيري نموده و بصورت منظم مورد بازنگري قرار دهد .


  ما درکنار شما هستیم

  خداوند را شاکرم که توانسته ایم در راه پیشرفت و سربلندی میهن عزیزمان ایران گامی موثر برداشته و با همت و تلاش پرسنل زحمت کش و دلسوز، خانواده بزرگی را ایجاد و سفره پر برکت تولید را گسترده و روز به روز شاهد موفقیت آن باشیم.

  مدیر عامل: مهندس حسین صفری

  از آنجائی که در چرخه تولید نقطه پرگار مشتری می باشد و با توجه به اینکه یک شعاع این موضوع کیفیت محصول می باشد سعی و غایت پرسنل فنی این کارخانه در یک بخش خلاصه شده است سعی در بهبود کیفیت اجناس تولیدی که این خود یک تلاش نسبی است که با در نظر گرفتن پیشرفت قابل توجه پیشین راه درازی در پیش است.

  رئیس هیت مدیره: حاج آقا داوود بنایی


  208

  نمایندگی فعال


  در کلیه استانهای ایران
  7

  پروژه فعال


  در موسسات تجاری و دولتی

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آبراهان می باشد